Wybieramy leadera

System, który rozumie Twoje potrzeby

WordPress to tak zwany Content Management Service (CMS) czyli system do zarządzania treścią. Nieustannie rozwijany od 2003 roku, prosty w obsłudze jednocześnie posiadający ogromny potencjał rozbudowy, dzięki licznym wtyczkom. Dostępny jest całkowicie za darmo, aczkolwiek w interfejsie głównym można też wybrać kilka opcji płatnych (w postaci wspomnianych wcześniej wtyczek – pluginów). Wykorzystuje technologię PHP i baz danych MySQL.

Z danych sprzed kilkunastu miesięcy wynika, że na świecie jest około 70 milionów stron internetowych. Z silnika WordPressa skorzystało wiele firm, które mają światową renomę. Na tej platformie swoją witrynę stworzyły między innymi: popularny serwis technologiczny TechCrunch, opiniotwórczy magazyn kulturalny “The New Yorker”, czy amerykańska wersja serwisu BBC, czyli rozbudowanej strony z informacjami, pełnej zarówno treści, jak i multimediów. Wielbiciele “Gwiezdnych Wojen” mogą nie wiedzieć, ale oficjalny blog poświęcony gwiezdnej sadze, także zaprojektowano na WordPressie.

Prestiżowych marek wykorzystujących WordPressa do swojej obecności w sieci jest znacznie więcej. Do już wymienionych dodać można, chociażby opiniotwórcze media, Reutersa, publikującego coroczne rankingi najbogatszych ekonomicznego Forbesa, czy dziennik “New York Times”. Przez pewien czas Beyoncé, jedna z największych gwiazd piosenki, miała oficjalną stronę na WordPressie. Także legendarni The Rolling Stones.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Administratorem dobrowolnie przekazanych danych osobowych jest SDL Digital Solutions z siedzibą w Józefowie (96-315) nr 3. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Pozostawienie danych oznacza zgodę na kontakt telefoniczny lub przesyłanie pod wskazany adres e-mail informacji handlowej administratora danych drogą elektroniczną. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podane dane nie będą udostępniane z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wypełnienie formularza wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnego na stronie https://sdlds.pl/wycofanie-zgody-dane-osobowe. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.


Korzyści jakie daje CMS

WordPress

  • Łatwy w obsłudze
  • Zarządzaj swoją stroną z każdego komputera
  • Nie musisz znać języka HTML ani korzystać z oprogramowania FTP
  • Wyszukiwarki kochają strony na WordPressie
  • Masz pełną kontrolę nad swoją stroną
  • Design Twojej strony jest w 100% edytowalny
  • Funkcja Bloga jest wbudowana i gotowa do użycia
  • Rozszerz funkcjonalność swojej strony za pomocą pluginów