Wybierz swój plan hostingowy

Mini-Host
już od 35 zł / miesiąc
Miejsce na Twoją stronę www na serwerze współdzielonym do 1GB. 1 konto pocztowe. Wsparcie - maksymalnie jedno zgłoszenie w miesiącu (do 1h). Osobisty panel klienta. Monitoring strony 24/7 z powiadomieniami o niedostępności powyżej 10 minut. Uptime serwera 99,9%.
ZAMAWIAM
Midi-Host
już od 65 zł / miesiąc
Miejsce na Twoją stronę www na serwerze współdzielonym do 5GB. Do 3 kont pocztowych. Wsparcie - do trzech zgłoszeń w miesiącu (max 1h). Osobisty panel klienta. Monitoring strony 24/7 z powiadomieniami o niedostępności powyżej 10 minut. Uptime serwera 99,9%.
ZAMAWIAM
Max-Host
już od 95 zł / miesiąc
Miejsce na Twoją stronę www na serwerze współdzielonym do 15GB. Nielimitowana ilość kont pocztowych. Wsparcie - do trzech zgłoszeń w miesiącu (max 1h) Osobisty panel klienta. Monitoring strony 24/7 z powiadomieniami o niedostępności powyżej 10 minut. Uptime serwera 99,9%.
ZAMAWIAM

W pakiecie

Poczta elektroniczna

W ramach wykupionych pakietów otrzymujesz od nas w pełni funkcjonalne skrzynki pocztowe z obsługą pop3 oraz imap. Jesteśmy w stanie zaproponować również usługi z pakietu Gsuite.

Miejsce na serwerze

Otrzymujesz od nas miejsce na serwerze wraz ze swoim osobistym kontem FTP, dzięki czemu masz cały czas dostęp do swoim plików. Przeprowadzamy comiesięczny backup plików strony dla Twojego bezpieczeństwa.

Bazy danych

W ramach jednej strony otrzymujesz od nas jedną szybką bazę danych MySQL. Przeprowadzamy comiesięczny backup bazy danych dla Twojego bezpieczeństwa.

Panel klienta

Otrzymasz dostęp do panelu klienta, w którym będziesz mógł zgłosić wszelkie problemy ze stroną internetową. Odnajdziesz tam również rozliczenia i swoje faktury

Support

W zależności od zamówionego pakietu masz 1 lub 3 godziny w miesiącu na zgłoszenia serwisowe związane z Twoją stroną. Chciałbyś coś zmienić? Jest to o tyle drobna sprawa że zmieści się w wykupionym przedziale czasowym ? Załatwisz to bez problemu bez dodatkowych kosztów w ramach abonamentu.