Tworzenie responsywnych stron internetowych

Wyjdź z tłumu!

Strona internetowa jest Twoją wizytówką, a zapewne wiesz, że pierwsze wrażenie robi się tylko jeden raz.

Bez profesjonalnie wyglądającej strony internetowej Twój biznes nigdy nie rozwinie się tak jakbyś chciał. Użytkownicy w dzisiejszych czasach potrafią odróżnić stronę kiepską od strony profesjonalnej, dlatego zaufaj profesjonalistom.

Stworzyliśmy dziesiątki stron internetowych dla wielu klientów. Od firmy z TOP20 na świecie do lokalnego fotografa. Każde zlecenie traktujemy poważnie oraz z należytą starannością.

Tworzenie stron internetowych to proces w którym klient uczestniczy bezpośrednio. Akceptuje on szablon strony, wygląd, strukturę a później dostarcza treści.

Nie masz pomysłu na swoją stronę internetową? Podpowiemy Ci tylko najlepsze rozwiązania.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Administratorem dobrowolnie przekazanych danych osobowych jest SDL Digital Solutions z siedzibą w Józefowie (96-315) nr 3. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Pozostawienie danych oznacza zgodę na kontakt telefoniczny lub przesyłanie pod wskazany adres e-mail informacji handlowej administratora danych drogą elektroniczną. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podane dane nie będą udostępniane z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wypełnienie formularza wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnego na stronie https://sdlds.pl/wycofanie-zgody-dane-osobowe. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.[recaptcha]

Nasz proces projektowania strony internetowej

Nasza kompleksowa strategia projektowania stron internetowych zapewnia perfekcyjnie opracowaną stronę internetową dla Twojej firmy.

Konsultacje

Konsultujemy z klientem profil działalności firmy, oferowane przez niego produkty, jego strategię marketingową, ustalamy czy były już prowadzone kampanie marketingowe i z jakim skutkiem ale przede wszystkim wyznaczamy cele. Wszystkie te zmienne mogą wpływać na to jaką stronę zaoferujemy klientowi.

Szablony

Przedstawiamy klientowi widoki stron, które chcemy zaimplementować do CMS-a. Najczęściej jest to widok strony głównej, bloga, kontaktu, galerii zdjęć itp. Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia.

Wdrożenie

Instalujemy CMS na serwerze, podpinamy domenę, wdrażamy certyfikat ssl, integrujemy widoki z CMS-em. Na końcu wlewamy content. Przeprowadzamy testy funkcjonalne oraz testy wydajnościowe. Przekazujemy produkt do akceptacji.