Tworzenie responsywnych stron internetowych

Wyjdź z tłumu!

Strona internetowa jest Twoją wizytówką, a zapewne wiesz, że pierwsze wrażenie robi się tylko jeden raz.

Bez profesjonalnie wyglądającej strony internetowej Twój biznes nigdy nie rozwinie się tak jakbyś chciał. Użytkownicy w dzisiejszych czasach potrafią odróżnić stronę kiepską od strony profesjonalnej, dlatego zaufaj profesjonalistom.

Stworzyliśmy dziesiątki stron internetowych dla wielu klientów. Od firmy z TOP20 na świecie do lokalnego fotografa. Każde zlecenie traktujemy poważnie oraz z należytą starannością.

Tworzenie stron internetowych to proces w którym klient uczestniczy bezpośrednio. Akceptuje on szablon strony, wygląd, strukturę a później dostarcza treści.

Nie masz pomysłu na swoją stronę internetową? Podpowiemy Ci tylko najlepsze rozwiązania.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Administratorem dobrowolnie przekazanych danych osobowych jest SDL Digital Solutions z siedzibą w Józefowie (96-315) nr 3. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Pozostawienie danych oznacza zgodę na kontakt telefoniczny lub przesyłanie pod wskazany adres e-mail informacji handlowej administratora danych drogą elektroniczną. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podane dane nie będą udostępniane z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wypełnienie formularza wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnego na stronie https://sdlds.pl/wycofanie-zgody-dane-osobowe. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.


Nasz proces projektowania strony internetowej

Nasza kompleksowa strategia projektowania stron internetowych zapewnia perfekcyjnie opracowaną stronę internetową dla Twojej firmy.

Konsultacje

Konsultujemy z klientem profil działalności firmy, oferowane przez niego produkty, jego strategię marketingową, ustalamy czy były już prowadzone kampanie marketingowe i z jakim skutkiem ale przede wszystkim wyznaczamy cele. Wszystkie te zmienne mogą wpływać na to jaką stronę zaoferujemy klientowi.

Szablony

Przedstawiamy klientowi widoki stron, które chcemy zaimplementować do CMS-a. Najczęściej jest to widok strony głównej, bloga, kontaktu, galerii zdjęć itp. Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia.

Wdrożenie

Instalujemy CMS na serwerze, podpinamy domenę, wdrażamy certyfikat ssl, integrujemy widoki z CMS-em. Na końcu wlewamy content. Przeprowadzamy testy funkcjonalne oraz testy wydajnościowe. Przekazujemy produkt do akceptacji.